Akce

RICOM ENERGY

TEPELNÉ ČERPADLO OD 134 000 KČ BEZ DPH

TEPELNÉ ČERPADO SE ZÁSOBNÍKEM NA TUV 185L OD 162 000 KČ BEZ DPH

IMMERGAS

KONDENZAČNÍ KOTEL TOPNÝ 24KW OD 33 600 KČ BEZ DPH

KONDENZAČNÍ KOTEL S PRŮTOKOVÝM OHŘEVEM TUV OD 33 600 KČ BEZ DPH

KONDENZAČNÍ KOTEL S VESTAVĚNÝM BOJLEREM OD 42 400 KČ BEZ DPH

Obklady, dlažby


Jaké jsou výhody keramické dlažby?

Keramická dlažba je asi nejuniverzálnější podlahovou krytinou. Neexistuje místnost, kde by nebylo vhodné dlažbu využít jako podlahovou krytinu. Její oblíbenost tkví zejména v perfektním vzhledu, dlouhé životnosti a snadné údržbě. S nekonečnou vynalézavostí designerů je dlažba schopná sjednotit, nebo naopak oživit interiér.

Výhodou keramické dlažby a obkladu je zejména její odolnost a trvanlivost. Podlaha se neodře, ani neprošlape desítky let. Kvalitní dlažba vydrží pád nože či hrnce bez jakékoli ujmy. Životnost dlažby se tak počítá na desetiletí.

Keramická podlaha je oblíbená i díky své praktičnosti. Velice snadno se totiž udržuje a zamezuje šíření prachu, roztočů a jiných nečistot, čímž vytváří vhodné prostředí pro alergiky. Oproti jiným materiálům bez problémů odolává vodě nebo chemikáliím.

Další výhodou je vysoká tepelná vodivost, což jí řadí mezi vhodné kandidáty na podlahové vytápění.

Z estetického hlediska nabízí keramická dlažba celou řadu vzájemně kombinovatelných formátů, velikostí a barev, což umožňuje různé možnosti skladby.

Velké místnosti – větší formáty?

Máte-li větší místnosti, je obvykle nejvhodnější velkoformátová dlažba, nebo obklad. Plochy jsou Potom vnímány jako vzdušnější a otevřenější. Je možné si také vybrat dlažbu, obklad rektifikovaný. To znamená, že se při pokládce zachovává co nejmenší spára (pokládka na sraz).

Výhody: Snadná údržba, celistvý vzhled.

Světlá, nebo tmavá barva?

Přirozené světlo, velikost oken, další osvětlení a orientace jsou některé body, které mohou ovlivnit volbu barvy dlažby, obkladu. Tmavá podlaha pohlcuje spoustu světla a rovněž ovlivňuje prostorový dojem místnosti. Zároveň může tmavá barva vytvářet ve velkých místnostech atmosféru tepla a pohodlí. Dlažba, obklad ve světlých barvách odráží světlo a zvyšuje prostornost a může vytvářet dynamický kontrast k tmavým detailům interiéru.

Směr pokládky dlažby, obkladu

Směr pokládky dlažby, obkladu ovlivňuje atmosféru místnosti. Přirozený směr je obvykle podélný, ale samozřejmě záleží také na konkrétních rozměrech místnosti a vybraných materiálech.

 

 

Hledat

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty